Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Dostawca silników elektrycznych - z pełną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Bodine Electric Company

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników prądu stałego, a także przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy surowców przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się nadzwyczajną żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp oraz Positec.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]