Wzmacniacz szerokopasmowy – cechy charakterystyczne

Jeśli szukasz wzmacniacza szerokopasmowego, odwiedź ten adres

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjny sprzęt używany przez operatorów kablówek. Zostało ono wyprodukowane w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do konkretnych odbiorników. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – prosta konfiguracja

Wzmacniacze szerokopasmowe pracują zazwyczaj w zakresie 30 Hz – 6 MHz. Doskonale redukują wszelkie nieprawidłowości wywołane na przykład przez internet LTE i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły usytuowane są w blokach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Transmitowany sygnał jest znakomity, a konfiguracja wzmacniacza nieskomplikowana. Sprzęty te charakteryzują się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 122dBuV. Właściwości mogą być różne, w zależności od używanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – szeroko rozpowszechniony

Regulacja parametru toru RF jest nieskomplikowana. Używa się w tym celu moduły WHX-823 lub moduły WHX-923. Do urządzeń zaimplementowano też specjalistyczną ochronę przed przepięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są bardzo praktyczne. Niektóre z nich posiadają specjalistyczny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że wzmacniacze szerokopasmowe są szeroko rozpowszechnione i zapewniają abonentom doskonałą moc sygnału w warunkach domowych. Dużą zaletą jest też energooszczędność na poziomie ok. <6W.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]