Bartłomiej Sitarski – pracownia architektoniczna

Złóż wizytę w pracowni architektonicznej Kraków - tu uzyskasz rzetelną pomoc specjalistów

Na pewno chcesz, żeby w Twoim nowym domu wszystko było takie jak chcesz. Na sukces Twoich działań znaczący wpływ ma zwłaszcza to, na który projekt domu postawisz. Dotarcie do najlepszych propozycji nie powinno na szczęście być przyczyną kłopotów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie czas, możesz zdecydować się na katalogowy szkic. Które rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

Gotowy projekt – wydasz mniej niż w biurze architektonicznym

W internecie niezwykle łatwo znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich oferty dla mniej wymagających osób i tych, którzy chcieliby kupić bardziej oryginalny projekt. Ich najsilniejszą stroną jest z pewnością cena – najtańsze projekty kupimy jedynie za za niewiele więcej, niż dwa tysiące zł. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na krótkim terminie – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla osób, które zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród innych budynków. Wybierając takie wyjście zyskujemy pewność, że dokument spełni wszystkie nasze wymagania – przed jego sporządzeniem architekt zapyta nas, co jest dla nas najistotniejsze.

Ile zapłacisz w biurze architektonicznym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie bardziej kosztowny niż katalogowy – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą przygotować się na wydatek rzędu dwustu PLN za metr kwadratowy.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]