drzwi drewniane, nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane

Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są nadal drzwi drewniane. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze cechy oraz opcję wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z sosny, dębu oraz mahoniu

Drewno to organiczny surowiec, który właściwie konserwowany może zachować się w niezmienionej kondycji nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako fragment aranżacji wnętrza sprawia, że jest ono ciepłe i bardziej intymne. Obecne techniki umożliwiają doskonałe dopasowanie cech drewna z wymogami współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się gustownym designem i znaczną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się właściwą izolacją cieplną i niewielkim stopniem rozszerzalności – tzn. nie wypaczają się. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, że tego rodzaju drzwi odnajdziemy w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno zaaranżowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i apartamentach hołdujących stylistyce industrialnej. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z mahoniu, dębu oraz sosny, impregnowane ekologicznymi lakierami wodnymi, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele bez progu lub z progiem oraz wiele innych typów, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie wyglądają przez dziesięciolecia.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane zamówisz również na wymiar

Chciałbyś założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub niekonwencjonalnej budowie? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się zlecić to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również możliwość wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do najróżniejszych zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szybami – m.in. szkłem fazowanym, piaskowanym lub wypukłym, co wyraźnie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być też posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]