Kątowniki aluminiowe – trwałe i użyteczne

Znajdź kątowniki aluminiowe

Profesjonalne kątowniki wyprodukowane z aluminium zapewniają stabilność konstrukcji, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Czym są kątowniki aluminiowe i jakie mają cechy charakterystyczne? W jakich branżach są używane?

Kątowniki aluminiowe – wytrzymała struktura

Kątowniki aluminiowe to komponenty konstrukcyjne przypominające kształtem literę L. Mają stały przekrój poprzeczny, a ich cechą charakterystyczną jest również odpowiednia długość. Są one niesamowicie odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne i nie ulegają korozji, a wszystko dzięki aluminiowej konstrukcji. Wśród kształtowników wyróżniamy również inne rodzaje elementów – np teowniki i dwuteowniki. Kątowniki można kupić nie tylko w stacjonarnych hurtowniach, ale także online. W sklepach online oferowane są produkty o różnej wielkości, np. 20 mm x 20 mm, 40 mm x 40 mm czy 80 mm x 80 mm, co zapewnia idealne dostosowanie do rozmaitych potrzeb odbiorców. Elementy oferowane online są cięte przecinarką do dowolnej długości.

Kątowniki aluminiowe – do produkcji stelaży maszynowych i witryn

Kątowniki aluminiowe stosowane są w wielu gałęziach gospodarki, m.in. w branży wyposażenia wnętrz, produkcyjnej czy elektrotechnicznej. Używa się ich do budowy statywów, witryn, rolet itp. O tak uniwersalnym wykorzystaniu decyduje przede wszystkim surowiec, z którego są wyprodukowane. Aluminium jest bowiem nie tylko wyjątkowo wytrzymałe i jednocześnie lekkie – to także materiał, który podlega recyklingowi i można go bez problemu kształtować poprzez wyginanie.

Dane teleadresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]