rury szlifowane

Nierdzewne rury szlifowane – solidność i ciekawy wygląd

Balustrady na tarasie wystawione są na wpływ różnych groźnych czynników. Głównym ich wrogiem okazuje się z całą pewnością wilgoć, gdyż może przyspieszyć korodowanie. Uszkodzenia tych poręczy mogą też okazać się rezultatem ekspozycji na światło słońca lub chłód. Żeby uniknąć takich problemów warto postawić na poręcz wykonaną z nierdzewnych rur szlifowanych. Dlaczego jednak te rury okażą się trafionym pomysłem? Do jakich zadań jeszcze stosowane są rury szlifowane ze stali nierdzewnej?

Zalety rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej mają mnóstwo zalet, które wyróżniają je od innych podobnych detali. Stal antykorozyjna wytwarzana jest z znaczną domieszką chromu, co sprawia, że nawet ciągły kontakt z wilgocią czy żrącymi związkami nie przyczynia się do ich rdzewienia. Rury szlifowane okazują się także bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, co powoduje, że sprawdzają się w różnych, nawet najcięższych, sytuacjach.

Do czego stosuje się rury szlifowane?

Nierdzewne rury szlifowane są najczęściej wykorzystywane w budownictwie – powstają z nich na przykład poręcze czy rusztowania. Ze uwagi na fakt, iż nie szkodzą im syntetyczne substancje, bywają poza tym używane w samochodach – na przykład do produkcji rur wydechowych. Należy też dodać, że takie rury szlifowane świetnie się prezentują, zatem są idealnym wyjściem dla osób szukających interesującego dodatku do ubikacji lub kuchni.

Dane teleadresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]