Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Tu poznasz ofertę producentablachodachówki.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powtórnie wypierają z rynku zakładane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne czy betonowe. Wiele atutów tych pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale również dla deweloperów.

Blachodachówki – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z wielu powodów. Przede wszystkim są znacznie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na konstrukcję dachui zarazem ułatwia transport i rozładunek tych modułów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i mniej czasochłonna w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe ułożenie pochłania na ogół o wiele więcej czasu. Kolejną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do generalnie każdej, także niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę da się bez trudu dociąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się rewelacyjnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie pasuje do starszych obiektów, zwłaszcza, że bardzo przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżniają się też większą szczelnością. Poza tym łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i spłukanie wodą, z kolei w razie mocnych zabrudzeń – środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – polski producent blach dachowych

Żeby zamówić blachodachówki najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 30 lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych sklepach firmy, działających w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: podkarpackiego, lubelskiego, małopolskiego oraz świętokrzyskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na rdzewienie, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie rys. Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz swoich produktów oferuje również akcesoria dachowe (między innymi folie dachowe czy obróbki blacharskie), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych producentów.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08