Warto przekonać się do projektów domów z płaskim dachem

Na http://barteksitarski.pl/projekty.html odszukasz fachowców, którzy wykonają dla Ciebie projekty domów z płaskim dachem

Dachy płaskie są dla większości czytelników obiektem sporych wątpliwości. Powodów, dla których nie obdarzamy ich sympatią jest wiele – między innymi walory wizualne, szacunek dla historycznej zabudowy i to, iż domy z płaskim dachem niektórym Polakom przywodzą na myśl architekturę czasów komunizmu. Całkiem odmiennie postrzegają je projektanci, bo im domy z płaskim dachem pozwalają na wprowadzenie śmiałych koncepcji. Projekty domów z płaskim dachem cieszą się ogromnym zainteresowaniem na zachodzie, gdzie od paru dziesięcioleci są najczęściej budowanym rodzajem budynków. Powoli dojrzewa do nich również młode pokolenie właścicieli w Polsce. Nie może to rzecz jasna dziwić – takie nieruchomości mają bowiem wiele atutów.

Projekty domów z płaskim dachem – czemu się opłaca?

Na dom z płaskim dachem warto postawić zwłaszcza z uwagi na fakt, że często jest on dużo ciekawszy od budynków ze stromym dachem. Dla wielu właścicieli naprawdę ważne będzie również to, że stropodach umożliwia wykonanie wielkiego balkonu i nasadzenie krzewów. Innym atutem projektów domów z płaskim dachem jest fakt, iż wybudowane w oparciu o nie nieruchomości są bezproblemowe przy naprawach, a także mogą być „eko”, zwłaszcza kiedy na dachu zostaną zainstalowane kolektory solarne.

Komu zlecić projekty domów z płaskim dachem?

Nie zapominajmy, że projekty domów z płaskim dachem rzutują na wygodę mieszkania ich lokatorów. Przed wyborem danego architekta powinniśmy więc sprawdzić parę wizytówek i później wybrać najlepszą ofertę. Kluczowe są oczywiście wcześniejsze prace projektanta, ale warto również dowiedzieć się, co myślą o współpracy z nim pozostali zamawiający. Dobrze również będzie, jeśli projektant współdziała z ekipą, która prędko i dokładnie zrealizuje stworzony przez niego projekt domu z płaskim dachem – przyspieszy to budowę i spowoduje, iż wszystko zakończy się bez żadnych komplikacji.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]