Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Potrzebujesz przygotować projekty domów drewnianych nowoczesnych? Znakomicie trafiłeś! Kliknij w to miejsce

Polacy coraz częściej wybierają budowanie domów z bali. Nowatorska budowa sprawia, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają bardzo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie ekologicznej posiadłości. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one tańsze niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, ponieważ są wznoszone z prefabrykatów. Odchodzą też prace związane z tynkowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono fanów. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Z jednej strony zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom dają komfort taki sam jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – mała grubość ścian

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wykonane z surowca naturalnego, dlatego też są całkowicie ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie musimy wykonywać kosztownej termomodernizacji. Ważnym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można budować również w zimie, bo całość robót realizowana jest z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]