Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Dowiedz się więcej o blasze na rąbek stojący.

Blachy na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie cechy różnią ją od innych pokryć dachowych? Czy opłaca się ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – walory i wykorzystanie

Blachy na rąbek stojący wspaniale łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze uznanie. Trwała oraz świetnie wyglądająca blacha na rąbek może być używana zarówno w współczesnych budynkach, jak i obiektach budowlanych, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek są transportowane na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i bez niespodziewanych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie komponuje się z różnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym), a jednocześnie jest trwałe oraz odporne na rdzę.

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla zwykłych dachówek

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem odporności oraz wykorzystanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy powleczonej specjalną powłoką, która gwarantuje ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek jest sprzedawana w licznych wariantach, co pozwala na dobranie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto nabyć ten budulec bezpośrednio w sklepach firmowych.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08