Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada wyjątkowo rozbudowany dział dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można nieprzerwanie mnożyć, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego typu. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, takich jak upadek na śliskiej powierzchni. Nierzadko podejmujemy też sprawy wynikłe ze szkody zaistniałe w trakcie pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznym stanem hotelu czy kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zwracają się do nas również osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak przepisanie nieodpowiednich leków, powikłania przy porodzie lub operacji czy leczenie przez dentystę niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii radcy prawnego w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak pobicie, wypadek komunikacyjny, w wyniku którego bliska im osoba straciła życie czy niepełnosprawność spowodowana przez niekompetentnego lekarza. Zawsze wiąże się to też z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani. Naszą rolą w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może domagać się nasz Klient. Brak jest w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam udzielenie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.