Kurs rysunku – czy warto w nim uczestniczyć?

Jeszcze nigdy nie znalazłeś tak dobrej oferty kursu rysunku dla dzieci Kraków!

Lubisz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, a także porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także digital painting, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]