Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Automatyczne księgowanie przelewów. Zdobądź więcej informacji.

Właściciele firm cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – jak to działa?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, nadzwyczaj pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie natrafiają na problemy z opieszałymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla pensjonatów, szkół i firm usługowych

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to pomocne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, tym samym rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych lub niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]