Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą górskich wypraw? Nie czekaj! Zajrzyj na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Kochasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem doceniającym bezpieczne i solidnie opracowane wycieczki pod okiem zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl organizuje wyprawy, które prowadzą na szczyty nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które uwielbiają dynamiczne spędzanie wolnego czasu i dysponują minimalnym doświadczeniem w podobnych wyprawach. By uczestniczyć w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o ogromnych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Czemu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają przy tym realizację marzeń oraz sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych liderów i przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale również entuzjastycznie dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity oraz Alpy.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]