Biżuteria z koralem

biżuteria z koralem

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi mocami. Co więcej, koral wycisza osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Mówi się, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej uśmiech. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem będąc delikatną i drobną, nadaje niekrzykliwego charakteru, dlatego też świetnie nadaje się do casualowych stylizacji, ale i na ważne uroczystości. Koral spotykany jest kolorach: łososiowym, czerwonym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem dopatruje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i korzystnie oddziałuje na poprawę płodności. Osoby zestresowane i szybko wpadające w złość, mogą liczyć na jego działanie hamujące. Uznaje się, iż nosząc biżuterię z koralem, można liczyć na stabilne życie , bez stresu.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]