Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Na www.bizutik.pl znajdziesz więcej szczegółów o srebrna biżuteria sklep internetowy

Jest z ludźmi od wieków i pomimo pojawienia się różnych nowatorskich projektów, w istocie niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swego rodzaju dekoracją człowieka, a także pozwala na oddanie własnego ja. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie chętnie noszą panie i panowie, maluchy i dorośli, ludzie z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, które projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, że jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele lat, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona zarysować lub pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w pudełku z delikatną wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]