Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

tu możesz kupić kolczyki na sztyftach

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu metal, projekt i szlachetne minerały, ale również rodzaj zapięcia. Na rynku dostępne są najróżniejsze rodzaje zapięć – na przykład długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych kobiet, które lubią minimalizm oraz komfort, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie ważna okazuje się także rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało możemy zakładać do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Dobrym pomysłem będą z pewnością wykonane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, lecz eleganckich strojów – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary i nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do codziennych strojów. Do pracy warto nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi kamieniami – wyglądają prawie równie dobrze, co naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną ozdobą.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]