Ponadczasowa biżuteria z kryształkami Swarovskiego

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o Swarovski biżuteria, znajdziesz na www.bizutik.pl

Kryształy wyglądają naprawdę świetnie, jednak nie wszyscy mogą sfinansować ich zakup. Na szczęście w sklepach złotniczych znajdziemy także tańsze alternatywy dla tych kamieni. Szczególnym uznaniem cieszą się bez wątpienia kryształki Swarovskiego. Historia ich wyrobu sięga XIX wieku, gdy Daniel Swarovski opracował urządzenie do szlifowania szkła ołowiowego. Dziś biżuteria z kryształkami Swarovskiego noszona jest w prawie wszystkich krajach. Same kryształki stosowane są tak w kolczykach, jak i telefonach komórkowych lub nawet na butach.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – proces produkcji?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło ołowiowe. Technika ich produkcji jest tajna – wiadomo jedynie, iż wykorzystuje się do tego specjalne urządzenia, a wszystko przebiega w dużej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest o wiele lżejsza od prawdziwego kryształu. Na tle wielu imitacji wyróżnia się w szczególności precyzyjnym szlifem – na pierwszy rzut oka przypomina autentyczne kryształy.

Typy biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Marka oferuje również wiele produktów – dostarcza kryształki wytwórcom laptopów lub żyrandoli. Powinniśmy też zaznaczyć, iż Swarovski jest wytwórcą akcesoriów optycznych oraz odblasków – między innymi tych, które stosowane są w polskich tablicach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, naszyjniki czy kolczyki – są głównym i najbardziej ogólnodostępnym produktem tej marki. Można je nabyć w markowych sklepach , jak i w sklepach online, które posiadają niezaprzeczalnie szerszy ich wybór.