Stylowe srebrne kolczyki

kolczyki

Jednymi z najchętniej nabywanych przez panie elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – niezwykle huczną i mniej formalną. Zobaczmy w czym leży tajemnica, że są tak często wybierane oraz gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – które nabyć

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych fasonach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które pasują na każdą okazję, są skromne, a jednocześnie eleganckie. Równie często wybierane są długie kolczyki, które wspaniale wydłużają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane naturalnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Dodatki wyprodukowane ze srebra nie powodują podrażnień skóry, co często dzieje się w przypadku biżuterii z plastiku. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz metodę ich wykończenia – najbardziej niebanalne wykonano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się perfekcyjnie, trzeba skrupulatnie je oczyszczać i na bieżąco usuwać najmniejsze zanieczyszczenia. Należy wycierać je regularnie miękką gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne preparaty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast starych technik polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu preparaty niezwykle rysują miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i rozmaite wyprzedaże. Poza tym zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zapracowane kobiety.