Wiszące kolczyki – odpowiednio dobrane zmienią kształt twarzy

Jeśli chcesz zamówić wiszące kolczyki, zobacz tutaj.

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Noszą je nie tylko kobiety – rosnącym od kilkunastu lat popytem cieszą się też wśród panów, zwłaszcza tych ceniących sobie niekonwencjonalny styl. Nie można aczkolwiek negować, iż zdecydowana większość wzorów tworzona jest dla kobiet. Wyjątkowo olśniewające są w szczególności wiszące kolczyki. Są one bardziej wyraziste, a tym samym w większym stopniu oddziałują na to, jak inni odbierają konkretną stylizację. To z tego powodu są niezwykle popularne wśród kobiet w rozmaitym wieku i noszących się w odmiennych stylach. Duża różnorodność wiszących kolczyków umożliwia dobranie ich właściwie do każdej garderoby. Jak zatem dobrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej sytuacji? Na jakie ich cechy winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – weź pod uwagę ich kształt oraz długość

Przy doborze wiszących kolczyków trzeba wziąć pod uwagę zwłaszcza ich długość oraz kształt – to właśnie te cechy głównie rzutują na to, jak wizualnie jest postrzegana nasza twarz. Krótsze wiszące kolczyki sprawiają, iż twarz wydaje się bardziej okrągła, z kolei te dłuższe (u jubilerów kupimy wzory o długości nawet 8-9 cm) rozciągają ją w pionie. Design kolczyków posiada tu również ogromne znacznie. Wąskie przyczyniają się do wyszczuplenia owalu, zaś te bardziej okrągłe – wręcz . W sprzedaży kupimy też kolczyki neutralne, które nie oddziałują za bardzo na odbiór kształtu naszego oblicza – w tym miejscu naturalnie powinniśmy napomknąć m.in. o kolczykach w kształcie kropli.

Nie łącz kolczyków wiszących z wyrazistymi bransoletami

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dobranych do danego ubioru warto mieć na uwadze, iż są one niezwykle wyraźnym dodatkiem. W towarzystwie innej odznaczającej się biżuterii mogą zatem sprawiać wrażenie braku umiaru. Z tej przyczyny najlepiej unikać zakładania ich do dużych bransoletek, wisiorków lub zegarków. Wiszące kolczyki będą zaś wyglądały wyśmienicie, gdy w stylizacji będą najsilniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, że będą współgrały z butami, ubraniem i fryzurą.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]