Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

W tym miejscu znajdziesz szeroką ofertę sklepu jubilerskiego Kraków

Wraz z ożywieniem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I choć w sieci odnajdziemy nieomalże wszystko, wciąż jest mnóstwo przedmiotów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Atuty zakupów u jubilera

Kupno złotego pierścionka, broszki lub naszyjnika wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, by mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy zamierzamy kupić obrączki ślubne lub pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny albo za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego rozmiaru albo wykona nowy. Kolejnym plusem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej wskazówki jubilera. Zaprezentuje on współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na komunię, ślub czy imieniny.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale także pełnią pomocnicze usługi. Główną z nich jest renowacja uszkodzonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź rozerwał się wisiorek, złotnik szybko i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na zawieszce czy pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inny istotny dla nas cytat. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, albo mamy swój pomysł na wisiorek lub pierścionek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w szkatułce mamy niekompletną ewentualnie niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]