Bezbolesne wybielanie zębów

Mocne i perłowe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie systematycznie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze domowe środki wybielające działają efektywnie. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Które metody wybielania są najlepsze?

Wybielanie zębów – odzyskaj nieskazitelny uśmiech

Czyszczenie zębów po jedzeniu i piciu to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Cukry i inne czynniki powodują, że nasz uśmiech traci swój naturalny blask. Domowe sposoby wybielające (soda oczyszczona, pasty, paski), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna ma szereg metod, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Lekarze szczególnie rekomendują wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia zauważalne efekty już po 3 zabiegach. Zabieg nie jest bolesny i jest całkowicie bezpieczny dla szkliwa.

Wybielanie zębów – etapy naświetlania lampą BEYOND

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Pierwszym etapem jest przegląd stanu uzębienia. W dalszej kolejności przy pomocy specjalistycznego wzornika ustala się odcień zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu początkowych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Ważne jest też precyzyjne dobranie PH żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny znacząco redukując nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND wybiela zęby nawet o kilkanaście odcieni, efekty są zatem spektakularne i utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej kilka dni. Znakomite rezultaty przynosi także wybielanie zębów za pomocą lampy LED.