Vitberg, Vitberg opinie

Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia dotycząca Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, że już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego poprawiło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów masujących marki Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość produkcji, jego estetyka, łatwość instalacji oraz to, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]