Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Po więcej szczegółów o marce Vitberg skieruj się w to miejsce

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która opiera się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało lub skoncentrować się na określonym jego fragmencie. Wykorzystanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej uspokajają i niwelują stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, działających na terenie Polski.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]