Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Vitberg opinie. Dowiedz się więcej na www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, bolące biodro, stres czy regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w całości w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]