Korekcja wzroku – bezpieczne, nowoczesne zabiegi

Skieruj się tu jeżeli interesujesz się operacją wzroku Kraków.

Zdrowe oczy to gwarancja wysokiego komfortu życia. W klinice okulistycznej można usunąć kłopotliwe i nierzadko groźne dla zdrowia choroby oczu. Kto powinien poddać się zabiegom korygowania wad wzroku?

Korekta wzroku – oddaj się w ręce doświadczonego optometrysty

Do niedawna korygowanie wad wzroku ograniczało się do zakładania soczewek kontaktowych ewentualnie okularów. Od kilku lat dostępne są jednakże innowacyjne techniki korekty pozwalające na leczenie presbiopii, nadwzroczności, jaskry, a także wielu rzadszych chorób. Niesłychanie popularna jest laserowa operacja wzroku, która znamionuje się dużą skutecznością. Taka korekta wzroku jest nieinwazyjna oraz bezpieczna, a pacjent błyskawicznie powraca do zwyczajnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, w której zatrudniony jest doświadczony personel, specjalizujący się w innowacyjnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta postawi diagnozę, dopasuje właściwą procedurę leczenia i wyeliminuje wadę wzroku. Optometryści pracujący w klinice okulistycznej wykorzystują najnowszy ekwipunek diagnostyczny, więc mogą zidentyfikować nawet rzadkie dolegliwości oczu.

Klinika okulistyczna – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się także leczeniem innych schorzeń, takich jak np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Innowacyjne metody jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy formowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided. Prócz tego okuliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, będący procedurą pomocną w diagnozowaniu stanów zapalnych, jaskry, a także innych ciężkich schorzeń. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to nieodzowne przed zabiegami laserowymi, np. operacją katarakty. Korekta wad wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści radzą sobie też z innymi przypadłościami, jak przykładowo ciałem obcym w gałce ocznej czy likwidacją kaszaków.

Dane teleadresowe:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]