Materace do wibroterapii marki Vitberg – korzystaj z nich na co dzień

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Ludzie pracujący za biurkiem po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na otyłość, bóle kończyn oraz bóle kręgosłupa. Jednym ze sposobem walki z tymi schorzeniami jest wibroterapia, która w ostatnich dziesięcioleciach przybiera na popularności. Badania nad tą formą terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Wibroterapia nie tylko pomaga uśmierzać ból, ale poprzez stymulację włókien mięśniowych oraz przyśpieszenie metabolizmu może wspomóc również odchudzanie. Z wibroterapii często korzystają też zawodowi sportowcy do regeneracji mięśni po wyczerpującym treningu.

Wibroterapia w domu z modułami RAM Vitberg+

Terapia wibracjami jest jednak osiągalna i dla przeciętnego Kowalskiego. Można się jej oddać w zaciszu własnego mieszkania, bez uciążliwego umawiania się na zabiegi w poradniach rehabilitacyjnych. W sprzedaży można znaleźć aparaty do wibroterapii opracowane przez Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami poszczególnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z 3 głównych programów: Kręgosłup, Nogi oraz Relaks, w których można wybrać cztery poziomy intensywności wibracji. Część podstawową można rozszerzyć o dodatkowe moduły: Szyja, Biodra, Kolana, Nogi oraz Metabolizm.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]