Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Tu otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Dowiedz się jak wygląda produkcja urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad 20 lat para się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat doświadczeń w poręcznym zestawie marki Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia ludzi chorujących na rozmaite dolegliwości. Pełny aparat składa się z 6 części aktywnych i 2 nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki segmentacji aparatu na odrębne moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do składu aparatów firmy Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji urządzeń RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a potem indywidualnie testowane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]