Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Kliknij w to miejsce, jeśli potrzebujesz więcej wiadomości o marce Vitberg

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy w pozycji siedzącej często odczuwamy ból ramion i szyi, uczucie obciążenia nóg oraz bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, kolana, szyję lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także odpręża, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną cechą urządzeń firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]