Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Jeżeli szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg, kliknij tu

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W aparacie prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeżeli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do indywidualnych potrzeb, niezbędne jest dokupienie modułu: Kolana, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Z pomocą tych elementów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym domu.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]