Pracownia Wibroterapii na AWF w Krakowie – Vitberg

Na https://youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4 znajdziesz więcej szczegółów o marce Vitberg

W 2018 roku na AWF-ie w Krakowie rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt powstał przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Zajęcia dydaktyczne i badania z urządzeniami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii dedykowana jest do prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem wibroterapii na organizm człowieka. Prowadzone w niej będą także zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z dziedziny odnowy psychosomatycznej, fizykoterapii oraz kosmetologii. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które wyposażona jest pracownia, będą służyć również do regeneracji zawodników. krakowskiej pracowni spowodowała, że urządzenia Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach zostaną wykorzystane produkty marki Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty testów mogą przysłużyć się do usprawnienia treningów sportowców czy modernizacji terapii pacjentów. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii będą przeprowadzane prace badawcze z dziedziny fizjologii i biochemii. Analizie poddane będzie oddziaływanie terapii wibracjami na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki analiz będą zestawiane z wynikami laboratoriów z całego świata.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]