Psychoterapia

W Centrum Dobrej terapii skupiamy się na pomocy w obszarze psychoterapii, psychiatrii oraz pomocy psychologicznej. Świadczymy usługi zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Zgłaszając się do naszego ośrodka mają Państwo pewność udzielania pomocy przez prawdziwych fachowców i wysokiego poziomu meteorycznego sesji, odbywających się w przyjaznej atmosferze. W ramach Centrum Dobrej Terapii można otrzymać poradę od seksuologa, neuropsychologa czy terapeuty uzależnień. Każdy nasz klient traktowany jest niezwykle indywidualnie i z dużą dozą empatii, doskonalewiemy jak niezwykle ważne jest poczucie komfortu osoby wybierającej nasz gabinet. Do wyboru jest terapia indywidualna , a także grupowa.

Dzięki nam jesteś w stanie rozwiązać trudności i odmienić swoje życie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, która mieści się w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Szczegółową ofertę odnajdą Państwo na naszej e-stronie. W tym samym miejscu widnieją Znajda tam państwo również dokumenty z wiedzą psychologiczną, którą chcemy się przekazać wszystkim chętnym.