Suplementy i odżywki

Gdzie zakupić suplementy diety?

Szeroki wybór odżywek i suplementów, chwalonych przez profesjonalistów, możecie Państwo znaleźć w asortymencie sklepów internetowych i stacjonarnych.

Suplementy na odchudzanie i rozbudowę tkanki mięśniowej

Gainer na przyrost mięśni

Oferta możliwych do kupienia artykułów jest bardzo duża, wśród nich sklepy oferują m.in. gainer – rodzaj suplementu, który ma pomóc w rozbudowie tkanki mięśniowej. Gainer posiada w swoim składzie węglowodany oraz białko, dobrane w odpowiednich proporcjach, aby wprawić cały organizm zażywającego w tzw. stan anaboliczny.

Aminokwasy BCAA

Aminokwasy BCAA znakomicie sprawdzą się u wszystkich chcących profesjonalnie zająć się kulturystyką. Ich przyjmowanie skutkuje przyrostem mięśni, przy jednoczesnym zmniejszeniu tkanki tłuszczowej. Należy zauważyć, iż BCAA dostarcza także energii, która jest niezbędna przy dużych wysiłkach fizycznych.

Odżywki z grupy HMB

HMB to również ceniony przez zajmujących się kulturystyką preparat. Należy go przyjmować zaraz przed sesją treningową jak i po. HMB zwiększa siłę mięśni a także powoduje budowę masy i efektywnie wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Jednym ze sklepów, sprzedających suplementy diety jest również sklep internetowy Activlab. Ofertę można sprawdzić na stronie www.activlab.pl.