maseczka z przyłbicą, maseczka wielokrotnego użytku

Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

Pandemia COVID-19, która opanowała wszystkie kraje, pod każdym względem przeistoczyła nasze kontakty społeczne i bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają obowiązek używania różnych środków, których rolą jest ochraniać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zarażenia się tym nowym wirusem. Idąc do przychodni lub biura, gdzie z reguły napotykamy większe grono ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Co jednak uczynić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Wygodna mini przyłbica zabezpiecza podobnie jak maseczka chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z bawełny są niewygodne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed stycznością z wirusem w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, czyli zasłania nos oraz usta, ale w tym samym czasie umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi atutami są komfort, solidność oraz dosłownie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta przyłbica ochronna sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być używana wiele razy. Jej przezroczystą przysłonę po kolejnym użyciu można odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (30 razy) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi w podeszłym wieku i sportowców

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, w podeszłym wieku oraz aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maski ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez wiele godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie blokuje ona funkcji FaceID, co na pewno docenią najmłodsi użytkownicy.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]