Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Więcej o marce Vitberg - uzupełnij swoją wiedzę!

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie aparaty do wibroterapii

Urządzenie RAM Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, szwalni, działu elektroniki i montowni. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się odpowiednim testom. Okrycie modułów wykonane jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]