Zdrowe płuca – maski przeciwpyłowe

Skażenie środowiska to poważne zagrożenie, które powoduje liczne problemy zdrowotne wśród mieszkańców dużych miast. Niebezpieczny jest zwłaszcza smog, który może nawet powodować nowotwory. Z myślą o tym stworzono ochronne maski przeciwpyłowe.

Maska przeciwpyłowa – stworzona dla sportowców

Maski przeciwpyłowe to produkty stworzone z myślą o mieszkańcach aglomeracji, w których odczuwa się duże skażenie powietrza. Rewelacyjnie sprawdzają się również w przypadku osób, które lubią spędzać czas na powietrzu – np. sportowców, a także osób cierpiących na alergie. Innowacyjna maseczka przeciwpyłowa filtruje prawie 100% zanieczyszczeń, powodując, że swobodne oddychanie staje się wyjątkowo łatwe. Filtrowanie wdychanego powietrza jest skuteczniejsze dzięki aktywnym filtrom węglowym, w które wyposażone są maski. Uprawiasz sport lub zmagasz się ze zjawiskiem smogu i chcesz doskonale ochronić swój układ oddechowy? Maseczka przeciwpyłowa spełni wszystkie Twoje wymagania! Zrobiona z neoprenu, wyeliminuje problem spalin.

Maska przeciwpyłowa – pomoże Ci uniknąć groźnych dolegliwości

Maseczki przeciwpyłowe sprawdzają się nie tylko w ekstremalnych warunkach, np. podczas rowerowych rajdów przez tereny leśne. Są świetne także w trakcie uprawiania sportów zimowych i rekreacyjnego biegania. Co decyduje o ich popularności? Problem zanieczyszczenia powietrza jest wyjątkowo niebezpiecznym zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców miast, które zwłaszcza w miesiącach zimowych są narażone na skażenia. Przyczyną niebezpiecznych schorzeń może być np. dym unoszący się z kominów. Maski przeciwsmogowe to rozwiązanie tego problemu. Specjalny kształt sprawia, że używanie masek jest niezwykle przyjemne, a dzięki rzepom można regulować ich wielkość. Dodatkowo profesjonalne zawory powodują, że wewnątrz maski nie gromadzi się wilgoć.