podróże szyte na miarę, biuro podróży egzotycznych

Podróże szyte na miarę – odważ się na niezapomniane wakacje

Podróże relaksują, rozwijają imaginację, pomagają wypocząć od codziennego zgiełku oraz uczą nas szacunku dla odmiennych kultur i narodów. Najmocniej odciskają się w pamięci te, które wiodą nas w odległe miejsca, kompletnie odmienne od naszych polskich realiów. I choć nie wszyscy z nas mają duszę tułacza, każdy powinien przynajmniej raz w życiu wybrać się na egzotyczną wyprawę do jakikolwiek orientalnego kraju.

Wyprawy egzotyczne zamiast niezbyt ciekawych wczasów

Zaplanowanie wyprawy egzotycznej nie jest prostym zadaniem. Z tej przyczyny zwykły urlopowicz sięga po pomoc biur turystycznych. Proponują one jednak przede wszystkim szablonowe wakacje w popularnych hotelach, wyjazdy organizowane są w dużych grupach, a ich harmonogram zwykle nie przewiduje odwiedzania zabytków danej miejscowości. Jeśli pragniesz autentycznie wyjątkowej wyprawy, zapoznaj się z ofertą biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w planowaniu podróży szytych na wymiar, to znaczy z uwzględnieniem szczegółowych wymogów zamawiającego. Po określeniu przez klienta miejsca, daty wyjazdu oraz sugerowanego kosztu podróży, biuro rezerwuje bilety lotnicze i miejsce zakwaterowania, a także opracowuje skrupulatny plan wycieczki. Dodatkowo biuro przekazuje też kilka kluczowych wskazówek dla turysty, czyli gdzie kupić najsmaczniejszy posiłek, co warto zobaczyć, gdzie wypocząć i informuje czego nie robić w danym kraju.

Egzotyczna podróż poślubna bądź pełna emocji wyprawa dla aktywnych lub egzotyczna podróż poślubna

Bez względu na to jaki typ podróży lubimy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy odkryje coś dla siebie. Młode pary mogą spędzić miesiąc miodowy odpoczywając na plażach Tanzanii bądź Polinezji – to doskonałe miejsca na podróż poślubną. Dla sympatyków niczym nie zakłóconego relaksu biuro znalazło perfekcyjne miejsca w Meksyku, Filipinach czy Tajlandii. Natomiast osoby aktywne mogą zobaczyć monumentalną Lwią Skałę na Sri Lance, wędrować po górach w Himalajach, spotkać zebry oraz lwy podczas safari w Zanzibarze lub wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brak również sugestii egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Fotografia dzięki uprzejmości relaksmisja.com.

Dane teleadresowe:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]