Namiot imprezowy – organizacja imprez w plenerze

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty imprezowe – komu przydadzą się?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także na przykład właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot imprezowy to podstawowy element letniej zabawy!

Zalety namiotu imprezowego

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi odznaczają się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru również kilka kolorów maskownic.