Baterie Tres – coś więcej niż design

Zakup sprzętu sanitarnego nie jest prostym zadaniem. Baterie czy wanny powinny przecież doskonale wyglądać i wkomponować do aranżacji pomieszczenia. Estetyka oczywiście nie będzie ostatnią cechą, którą powinny mieć elementy wyposażenia toalety – z uwagi na wszechobecną tutaj wilgoć, znaczenie ma także odporność na jej działanie. O czym więc pamiętać przy kupnie wyposażenia sanitarnego? Jak uniknąć błędów? Warto wybierać jedynie produkty renomowanych marek – takich jak Tres, który funkcjonuje już od czterech dziesięcioleci.

Poznaj solidność armatury Tres

Dla pracowników Tres najważniejsza jest wytrzymałość wyrobów. Dlatego więc wszystkie produkowane są tylko z przetestowanych materiałów. Tres produkuje je wyłącznie w fabrykach, których praca jest systematycznie sprawdzana, co gwarantuje wytrzymałość wszystkich wyrobów. Innowacyjne rozwiązania stosowane przy wyrobie baterii Tres powodują natomiast, iż korzystanie z nich będzie naprawdę proste. To najwyższa klasa proponowanych klientom kranów jest przyczyną tego, iż Tres działa dziś w różnych państwach ze wszystkich stron globu.

Niezwykłe projekty armatury Tres

Pisząc o Tres, nie można nie wspomnieć też o oryginalnym designie charakteryzującym omawiane produkty tej marki. Wizytówką Tres okazują się zwłaszcza innowacyjne rozwiązania, których nie dostrzeżemy w armaturze konkurencji – na przykład elektroniczne sterowanie. Należy poza tym napisać o serii Study Color, w której dostępne są kolorowe krany, stanowiące ewenement pośród wyrobów z kręgu ceramiki sanitarnej.