Kerasan umywalki

Działalność firmy Kerasan zaczęła się we Włoszech w 1960. Aktualnie jest uznanym wytwórcą ceramiki sanitarnej, a oferowane przez niego umywalki i brodziki można kupić w Europie i Azji. Nie jest tak jednak bez powodu – Kerasan dla wielu osób jest już synonimem wysokiej klasy i interesującego wzornictwa, charakterystycznego wszak dla Włochów. Co czeka na nas w ofercie Kerasan? Czemu warto kupić wyroby tej firmy?

Kerasan – umywalki i wiele więcej

Jakie produkty oferuje nam Kerasan? Umywalki to z pewnością najistotniejszy punkt oferty firmy, lecz Kerasan oferuje nam nie tylko takie artykuły. Nierzadko kupowane są także miski klozetowe oraz brodziki. Kerasan wytwarza też akcesoria, czyli nogi do umywalki lub stoliki łazienkowe. Poza tym w jej katalogu znajdziemy oświetlenie, przyłącza oraz inne drobiazgi.

Kerasan – umywalki znane z wytrzymałości

Różnorodność to nie jedyna zaleta, z której znany jest Kerasan. Umywalki i pozostałe produkty tej marki są wszak bardzo wytrzymałe – marka stosuje wszak tylko najlepsze materiały oraz innowacyjne technologie. Jeśli chodzi o produkty Kerasan naprawdę ważne okazują się również projekty – to idealne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie dobre wzornictwo. W ofercie firmy czekają na nas zarówno klasyczne projekty, jak i umywalki, które świetnie będą wyglądać w eleganckich wnętrzach – Kerasan opracował blisko 20 kolekcji.