Miski wiszące Catalano do twojej łazienki

Urządzenie ubikacji potrafi stać się powodem poważnych trudności. Ze względu na charakter tego wnętrza, należy zadbać o to, żeby znajdujące się w nim sprzęty okazały się odporne na wpływ wilgoci i uszkodzenia materiału. Poza tym ważny jest również styl wykorzystywanych w łazience wanien oraz baterii – przecież to one wpływają na jej wizerunek. Właśnie z tego powodu niemałym uznaniem cieszą się produkty Catalano – miska wisząca, wanny i wiele innych.

Catalano – miska wisząca do eleganckiej łazienki

Catalano to marka słynąca ze swoich oryginalnych wzorów. Nie może to dziwić, bo siedziba marki znajduje się w Italii, które są uważane za mekkę światowego designu. Wszystkie wyroby Catalano – miska wisząca, wanna lub brodzik – charakteryzują się doskonałym designem, który powoduje, że idealnie sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach. Catalano nie zaniedbuje również miłośników sprawdzonych pomysłów, proponując im wyroby nawiązujące do dawnej tradycji wnętrzarstwa.

Catalano – miska wisząca na dziesięciolecia

Produkty Catalano charakteryzują się także wielką wytrzymałością – marka dokładnie dobiera surowce, z jakich produkuje muszle WC oraz brodziki. Jej projektanci świetnie wiedzą również, jak istotna w ubikacji okazuje się higienia – z tego powodu produkty tej marki cechują się łagodnymi liniami, które znacznie upraszczają ich czyszczenie i zmniejszają ryzyko rozwoju niebezpiecznych dla ludzi drobnoustrojów.