Umywalki Bathco – wybierz klasyczny design lub nowoczesność

Bathco jest uznawane za jednego z najbardziej doświadczonych producentów ceramiki łazienkowej. Firma została założona ponad trzydzieści lat temu w Hiszpanii, a dziś jest obecna w wielu krajach całego świata. Uznanie, którym szczycą się jej wyroby, nie powinna jednak dziwić – Bathco cechuje wysoka jakość i interesujące wzornictwo. Potrafi zadowolić różnych nabywców, zaś jej produkty staną się z pewnością ozdobą naszej łazienki. Czym cechują się wyroby Bathco? Co poza tym dostępne jest w ofercie firmy?

Umywalki Bathco – design przede wszystkim

To design okazuje się wizytówką Bathco. Marka troszczy się o to, żeby usatysfakcjonować najróżniejszych kupujących – tak zwolenników tradycyjnego designu, jak tych, którzy wolą inne, nowoczesne pomysły. W katalogu Bathco znajdziemy wanny i brodziki dostosowane do nowoczesnych łazienek oraz produkty adresowane do osób, które najlepiej czują się we wnętrzach urządzonych z uznaniem dla designerskich sprawdzonych rozwiązań.

Dlaczego warto postawić na umywalki Bathco?

Innym plusem umywalek Bathco okazuje się duża wytrzymałość na działanie wody i pęknięcia. Projektanci firmy dbają o to, żeby ich wanny czy brodziki działały nawet w najcięższych sytuacjach. Powinniśmy również napisać, że Bathco proponuje nam serię produktów EKO, a te wykonywane są jedynie z materiałów absolutnie bezpiecznych dla przyrody. W katalogu Bathco znajdziemy, poza ceramiką, także rozmaite akcesoria do elegancko urządzonej łazienki.