Umywalki Catalano do twojej łazienki

Catalano to firma funkcjonująca w segmencie łazienek od kilkudziesięciu lat. Swoje propozycje kieruje na szczęście nie tylko do zwolenników wzorniczych tradycji – wciąż robi wszystko, by opracowywać umywalki, które zgrają się z nowoczesnymi trendami. Interesujący, typowy dla Italii design Catalano łączy z dużą odpornością swoich wyrobów – umywalki tej firmy bez problemów wytrzymają aż kilkadziesiąt lat w ciężkich warunkach. Co więc czeka na nas w jej katalogu? Dlaczego warto postawić na produkty Catalano?

Catalano – umywalka do eleganckiej ubikacji

Właśnie design jest wizytówką Catalano – umywalka tej marki będzie zawsze odróżniała się wśród innych. Interesujące linie zarówno doskonale wyglądają, ale również odgrywają istotną funkcję, jeśli chodzi o czystość – umywalki Catalano są w taki sposób tworzone, by ich sprzątanie było jak najłatwiejsze. W katalogu Catalano znajdziemy tak klasyczne propozycje, jak i serię Impronta, a ta z pewnością spodoba się entuzjastom współczesnego projektowania.

Postaw na Catalano – umywalka jest naprawdę wytrzymała

Trwałość to kolejna zaleta Catalano – umywalka bez problemów posłuży kilka dekad, gdyż produkowana jest tylko ze sprawdzonych materiałów. Nie straszne są jej woda czy pęknięcia, zaś powierzchnia nigdy nie traci gładkości. Dzieje się tak z uwagi na to, że umywalki Catalano wypalane są w temperaturze ponad tysiąca stopni Celsjusza. To pozytywnie wpływa na łatwość ich czyszczenia oraz znacznie zwiększa wygodę korzystania z toalety.