Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto oferuje catering firmowy Katowice? Na co czekasz? Koniecznie skieruj się na lastrada.pl.

Sympozjum, szkolenie czy rozmowy biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed koniecznością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego gości. Jeżeli na urządzanym spotkaniu ma pojawić się mnóstwo osób, warto skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering firmowy – zapewnij zaproszonym na szkolenie przekąski i napoje

Warsztaty i sympozja biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 6-8 godzin, w wielu przypadkach nawet przez parę dni. Ich partycypanci odbierają szczegółowy harmonogram wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są zazwyczaj trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć sycący obiad w okolicznej kafeterii. Stąd tak ważne jest zagwarantowanie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także zanieść ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka pobrudzenia dłoni czy koszuli. W ramach usługi cateringu dla firm dostarczane są też urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – zapewni to firma świadcząca usługę cateringu biurowego

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, daje bowiem uczestnikom czas na odpoczynek po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to także możliwość kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w bardziej hermetycznym gronie problemów roztrząsanych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście ważnych konferencji lub płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z tekturowych kubków, gryząc własnoręcznie przyszykowane bądź zakupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał również o komfort partycypantów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]