Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Poznaj więcej szczegółów o cateringu okolicznościowym.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz celebrować je wraz z krewnymi i znajomymi. Na nieszczęście jest to liczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale też podjąć je pysznymi przekąskami i trunkami. Możesz próbować przyszykować je samemu, jednakże przy większej liczbie zaproszonych trudno jest wygospodarować na to czas. Ponadto to twoje święto i pragniesz się na nim bardzo dobrze bawić, a nie robić za kelnera lub zamknąć się w kuchni. Dlatego organizację menu na rodzinne święta polecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku wynajmować lokalu!

Gdy mówi się o cateringu większość osób myśli wpierw o eventach firmowych bądź cateringu weselnym. Jeszcze parę lat temu punktem honoru gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych spotkań rodzinnych i tylko przy faktycznie ogromnej liczbie uczestników dopuszczał on możliwość zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, na początku firmy cateringowe nie świadczyły obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a niekiedy nawet tych większych, jeżeli nie było to związane z wynajęciem sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy wygodniej będzie urządzić imprezę we własnym mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa dowiezie nam w to miejsce wykwintne dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w przyozdobieniu i rozstawieniu stolików

Catering okolicznościowy jest dosłownie ofertą dostępną na każde rodzinne wydarzenie (i nie tylko!). Wprawni kucharze bez problemu zaplanują dania współbrzmiące ze stylem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na imieniny czy na chrzciny. Catering okolicznościowy to również obsługa studniówek, półmetków i komersów. Szukając firmy oferującej tę usługę polecamy wybrać taką, która potrafi dostosować menu do wymagań i – co ważne –portfela zamawiającego oraz kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. pomagając w przystrojeniu i rozstawieniu stolików czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]