pozycjonowanie stron internetowych Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Powszechność internetu oraz wygoda wykorzystania go do wyszperania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – najważniejsza jest przecież widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze bądź nawet w jednej miejscowości, na przykład w Bydgoszczy czy też w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – zaprezentuj swoje usługi ewentualnym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów korzystają najczęściej z fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę danego miasta, jak np. “malarz kraków”, “restauracja gruzińska kraków” albo “sklep odzieżowy kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. przez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron internetowych i pozycjonowania, optymalizacji od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i w ten sposób zdobyć nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, jak również rozbudowę treści. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]