Komfortowy transfer na lotnisko

Po męczącym locie wreszcie docieramy. Zrobiło się już późno, a przy lotnisku nie czeka nawet jedna taksówka. Kurs komunikacją miejską również nie będzie trafionym pomysłem. Po pierwsze, nie kursują teraz regularnie, po drugie – wieziemy cenne walizki. Chcąc takich problemów uniknąć, podróż biznesową warto zaplanować zawczasu i zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Zwłaszcza, iż dziś nie będzie to problemem. W miastach z ważnymi lotniskami funkcjonują wszak przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko oraz na konferencję. Co istotne, ich oferta na pewno trafi w potrzeby szczególnie wymagających klientów. Czym więc odróżnia się od tradycyjnego taxi? Dlaczego opłaca się wybrać tę opcję?

Transfer na lotnisko – na czym polega?

Wielu klientów na pewno ucieszy fakt, iż przedsiębiorstwa oferujące transfer z lotniska w Balicach i innych dużych miejscowościach dysponują flotą składającą się wyłącznie z luksusowych aut – między innymi Mercedesów. W przeciwieństwie do zwykłego taxi, pasażerowie mają szansę zamówić przewóz swoich partnerów biznesowych – taksówkarz odbierze klienta z portu lotniczego oraz dowiezie pod wskazany adres. Powinniśmy też dodać, że transfer na lotnisko i z niego obejmuje większe trasy – pasażerowie mają szansę zamówić kurs do innej miejscowości, a także województwa.

Koszty transferu na lotnisko

Z uwagi na swoje różne plusy i oferowane luksusowe warunki podróży zrozumiałe jest, tego rodzaju transfer na lotnisko bywa trochę bardziej kosztowny od tradycyjnej komunikacji. Jeżeli natomiast będziemy pamiętać o tym, że używając tej formy mamy szansę dojechać do oddalonych miast, różnice w cenie nie będą znaczące. Przejazd w obrębie miasta to koszt rzędu siedemdziesięciu PLN. Natomiast pasażerowie wyjeżdżający ze stolicy Małopolski, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są również poznaniem Małopolski, mają możliwość odbycia kursów do pobliskich miast – na przykład Wieliczki.