Organizacja ślubu to nie zawsze stres

Organizacja ślubu Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze

Przyjęcie ślubne to niezapomniana chwila, którą należy zaplanować z wielką starannością. Warto zdecydować się na skorzystanie z porad ślubnego konsultanta, który zadba o odpowiednią oprawę – jeżeli życzymy sobie, żeby ten dzień był idealny. Jak przebiega kompleksowa organizacja ślubu i dlaczego tak dużo Polaków z niej korzysta?

Organizacja ślubu – fotograf i bukiety

Organizacja ślubu we własnym zakresie to duży stres dla narzeczonych. Musimy znaleźć salę, zatrudnić fotografa, a do tego dochodzą jeszcze sprawy związane z ozdobieniem restauracji, menu na weselu oraz zakupem dodatków. To powoduje mnóstwo nerwów, dlatego warto zlecić organizację ślubów profesjonaliście. Wedding planner pozwoli Ci nie myśleć o problemach i wszystko precyzyjnie zaplanuje. Troszczy się o mniejsze i większe sprawy – stworzenie i przesłanie zaproszeń dla gości weselnych oraz usadowienie ich na sali weselnej, dobór menu. Na życzenie pary można także zorganizować przyjęcie niestandardowe. A może wynajmiemy operatora drona, który z powietrza sfilmuje wyjście z kościoła? Takie ujęcia są niezwykle rozpowszechnione – wedding planner na pewno o tym pomyśli. Wszystko zależy od środków jakimi dysponujemy i naszego pomysłu.

Organizacja ślubu – wedding planner

Konsultant ślubny zna najlepsze kwiaciarnie, zaangażuje firmę, która nagrywa śluby na wideo oraz odpowiednio rozsadzi gości na przyjęciu. Nie będziemy musieli sami konsultować się z firmą cateringową, rozmawiać w sprawie kwiatów i stresować się. Nawet niewielkie szczegóły kreują w dniu ślubu atmosferę, dlatego należy się o nie zatroszczyć. Osoba organizująca przyjęcia pójdzie z nami nawet do salonu sukni i pomoże znaleźć najpiękniejszą kreację na tę okazję. Dlatego właśnie warto skorzystać z jego usług – dzięki temu zapomnimy o przedślubnym stresie.

Dane teleadresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]