Osobisty odbiór z lotniska – komfort jest najważniejszy

Dotarliśmy do dużego miasta na spotkanie biznesowe. Zrobiło się już ciemno, zaś do hotelu mamy kilka kilometrów. Podróż komunikacją miejską nie będzie najlepszym pomysłem – z uwagi na niski komfort oraz ochrony. A poczucie bezpieczeństwa jest szczególnie ważne, ponieważ mamy przy sobie walizkę pełną drogich sprzętów. Niestety, na postoju brakuje taksówek, a operatorka twierdzi, że najprędzej wyjedziemy za niecałą godzinę. Jeżeli z portu lotniczego zamierzaliśmy dotrzeć bezpośrednio do hotelu problem nie będzie duży, ale jeżeli oczekuje nas kontrahent, potrafi to rzucić się cieniem na współpracy. Jak ustrzec się takich sytuacji? Rozwiązanie jest naprawdę proste – planując biznesowe wyjazdy powinniśmy zawczasu zapewnić sobie odbiór z lotniska. Jak to załatwić?

Na czym opiera się usługa odbioru z lotniska?

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do najbardziej wymagających klientów. W odróżnieniu od tradycyjnej taksówki, decydując się na odbiór z lotniska będziemy dowiezieni na miejsce prestiżowym samochodem – na przykład Mercedesem najwyższej klasy. W tym wypadku otrzymamy także gwarancję tego, iż kierowca będzie czekał na nas, kiedy dolecimy na miejsce, zatem niewątpliwie dotrzemy na czas na kolację z potencjalnym partnerem. Powinniśmy nadmienić również o tym, że odbiór z lotniska możemy zlecić też dla partnerów przylatujących do nas.

Odbiór z lotniska w Małopolsce

Jak nietrudno się domyślić, odbiór z lotniska szczyci się największym zainteresowaniem w miastach z większymi portami lotniczymi – w Łodzi, Katowicach, w stolicy oraz Krakowie. Zasięg firm świadczących tę usługę nie sprowadza się oczywiście jedynie do tych miast – po dotarciu do Krakowa można dojechać między innymi w góry lub na Śląsk. A jeśli zachodzi taka potrzeba, możemy zlecić transport do wielu innych miast w kraju – nie tylko w południowej części Polski.