Parking przy lotnisku – tanio i bezpiecznie. Poznaj zalety

Więcej w temacie Kraków Balice parking na https://pandaparking.pl

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]